Młodszy Specjalista ds. IT

  • Poland, MSZCZONOW
  • Fixed term

Job description

Twój zakres obowiązków:

Realizowanie zgłoszeń na platformie HELPDESK w ramach pierwszej linii wsparcia dla użytkowników w zakresie wykorzystywanych aplikacji oraz infrastruktury IT.
Wyjaśnianie i usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu informatycznego oraz zapewnienie poprawnego działania i aktualizacji oprogramowania na komputerach i innych urządzeniach IT.
Konfiguracja sprzętu informatycznego i testowanie nowych rozwiązań oraz instalacja oprogramowania zgodnie z polityką licencjonowania produktu danego dostawcy.
Monitorowanie działania infrastruktury informatycznej i systemów magazynowych
Raportowanie wykonania kopii zapasowych systemów informatycznych oraz weryfikacja ich poprawności.
Kontrola serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz aktywny udział w inwentaryzacji i konserwacji sprzętu informatycznego oraz licencji.
Tworzenie nowych oraz rozwój już istniejących modułów oprogramowania.
Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
Nasze wymagania:

Wykształcenie średnie (kierunek Informatyka lub pokrewny).
Szeroka wiedza dotycząca systemów operacyjnych z rodziny Windows.
Podstawowa wiedza z zakresu sieci LAN i WAN
Podstawowa znajomość języków programowania (SQL, C, Visual Basic)
Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć stałego poszerzania swojej wiedzy.
Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?
Równowaga między życiem zawodowym i prywatnym.
Elastyczność i możliwości pracy zdalnej: 2 dni w tygodniu.
Możliwości rozwoju i awansów we wszystkich kierunkach – w pionie i poziomie.
Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, kursy, konferencje.
Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń oraz motywacyjny program premiowy.
Możliwość zmiany działu lub zakresu.
Stabilność zatrudnienia.
Dostęp do innowacyjnych technologii, z którymi pracujemy na co dzień.
Zniżki dla pracowników na wybranych stacjach benzynowych.
Przyjazna atmosfera, różnorodne i międzynarodowe środowisko pracy.

How can we help you ?

What are you looking for?